Döviz Bilgileri

USD : 3,0780
EURO : 2,9694

 

Biz Kimiz?

 

      Gümrükleme alanında faaliyet gösteren Ortaklar Gümrük Müşavirliği 1991 yılında kurulmuştur. Bu süreden beri biz, Marmara bölgesi başta olmak üzere Türkiye genelinde kara, deniz ve hava gümrüklerinde ithalat ve ihracat işlemlerini dinamik bir kadro ile yürütmekteyiz.

Birlikte çalıştığımız firmaların imalat ve dış ticaret konularındaki çözüm ortaklığı kalemlerini genişleterek, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığından, Sağlık bakanlığına, müşterilerimiz adına yapılacak müracaattan, alınacak izinlere kadar birçok konuda müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Gümrükleme konusunda çözüm ortağınız olan ORTAKLAR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, cari işlemlerden GTİP’ların belirlenmesine, serbest dolaşım sertifika tanziminden, o an yapılmakta olan işinizin tescil numarasına kadar tüm işlemlerin zamanında ve güvenli bir şekilde yaparak müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.

Türkiye genelinde 22 yıldır 200 seçkin firmaya 40 çalışanıyla kıymetli maden, mücevherat, banknot kargo ve fuar taşımacılığı, tekstil, sanayi, kimya, makine vb. alanlarda yenilikçi ve müşteri odaklı iş anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

Bilginin ve deneyiminin paylaşılarak daha ileri gideceğine inanan biz ORTAKLAR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, müşavirlik işlemlerinin yanında, ürünün müşterilerimize teslimine kadar her aşamada, dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak gümrükleme hizmetlerimizde çözüm ortağı olarak yanınızdayız.

 

                                                 Ali Dinç

                                                  Yön. Kur. Başkanı